Telč poprvé padla, porazila ji Želetava

3. 10. 2011

I. B TŘÍDA SK. B

ŽELETAVA TELČ 3:2

Domácí se ujali vedení už v páté minutě, kdy si po rohu na hranici vápna naběhl Vranka a jeho střílený centr na zadní tyč zapadl do branky. Další střelecké pokusy Želetavy v prvním poločase končily vedle Kozákovy branky.  Hosté hrozili nejvíce po standartních situacích, v první půli zachraňoval na brankové čáře Simandl. Zkraje druhé půle nastřelil Hostujíci hráč břevno. Poté utekl Vranka, přihrál před branku Vrbkovi, ale jeho šanci zmařil včasným vyběhnutím Kozák.

V 65. minutě udeřilo na druhé straně, kdy po faulu Vranky z nařízené penalty vyrovnal střídající Matys. Ovšem za další tři minuty Čurda uvolnil Daniela a ten střelou na přední tyč vrátil Želetavě vedení. Z toho se domácí radovali do 84. minuty, kdy střídající Hejda centrem našel D. Všohájka a ten hlavou opět srovnal. Rozhodnutí přišlo v 89. minutě, kdy individuální akci Vrbky zakončil Daniel.

Góly: 5. Vranka, 69. a 89. Daniel 65. Matys (PK), 84. D. Všohájek. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Telč: Kozák Chalupa, J. Všohájek, D. Všohájek, Kratochvíl (61. M. Švec) - Bodlák, Dolejský, Nerad (46. Matys), Petrů (78. Hejda) - Procházka, J. Švec.