Želejuve - Tabulky
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulky

Muži A – I.A třída - konečná tabulka

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Kouty (postup)

26

20

2

4

87:39

62

23

2.

Budišov

26

12

9

5

46:31

45

6

3.

HFK Třebíč B

26

12

6

8

69:35

42

3

4.

Herálec

26

11

9

6

55:46

42

3

5.

Vrchovina B

26

12

4

10

51:47

40

1

6.

Vladislav

26

10

8

8

39:36

38

-1

7.

Nové Syrovice

26

11

5

10

55:62

38

-1

8.

Třešť

26

9

6

11

43:55

33

-6

9.

Telč

26

8

7

11

38:41

31

-8

10.

Žďár nad Sázavou B

26

9

4

13

42:48

31

-8

11.

Šebkovice

26

7

7

12

47:51

28

-11

12.

Želetava

26

8

4

14

56:78

28

-11

13.

Hrotovice (sestup)

26

7

3

16

48:78

24

-15

14.

Rantířov (sestup)

26

6

6

14

40:69

24

-15

Muži B – IV. třída - konečná tabulka

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Želetava B

18

14

1

3

87:34

43

16

2.

FŠ Třebíč (postup)

18

14

0

4

94:31

42

15

3.

Blatnice B

18

12

3

3

64:42

39

12

4.

Heraltice

18

10

3

5

54:51

33

6

5.

Předín

18

7

3

8

62:45

24

-3

6.

Rokytnice B

18

6

1

11

36:57

19

-8

7.

Štěměchy

18

4

5

9

33:49

17

-10

8.

Trnava

18

5

1

12

36:70

16

-11

9.

Police

18

3

4

11

27:63

13

-14

10.

Kojetice

18

4

1

13

35:86

13

-14

Mladší žáci – okresní přebor - konečná tabulka

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Jemnice

22

20

1

1

182:23

61

31

2.

Hartvíkovice

22

17

2

3

176:26

53

20

3.

Rokytnice

22

14

2

6

145:47

44

11

4.

Valeč

22

13

3

6

91:40

42

9

5.

Želetava

22

12

1

9

88:59

37

4

6.

Jaroměřice

22

10

3

9

73:66

33

0

7.

Okříšky B

22

10

2

10

102:66

32

-1

8.

Lipník

22

9

4

9

88:81

31

-2

9.

Třebelovice

22

9

1

12

81:80

28

-6

10.

Nové Syrovice

22

5

1

16

74:89

16

-17

11.

Pyšel

22

2

0

20

13:243

6

-27

12.

Blatnice

22

1

0

21

8:301

3

-30

Starší přípravka – okresní přebor - konečná tabulka

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Jemnice

32

30

1

1

245:36

91

43

2.

Rokytnice

32

18

3

11

126:122

57

9

3.

Podhorácko

32

18

2

12

134:127

56

8

4.

Želetava

32

17

2

13

138:124

53

5

5.

Okříšky

32

17

1

14

213:131

52

4

6.

Výčapy

32

14

4

14

123:141

46

-2

7.

Moravské Budějovice

32

8

4

20

61:106

28

-20

8.

Kouty

32

6

3

23

78:216

21

-27

9.

Stařeč

32

4

4

24

64:179

16

-32

Mladší přípravka – okresní přebor - konečná tabulka

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Želetava

24

23

0

1

96:25

69

33

2.

Čáslavice

24

12

3

9

55:44

39

3

3.

Jemnice

24

11

4

9

72:51

37

1

4.

Podhorácko

24

11

3

10

52:51

36

0

5.

Stará Říše

24

10

3

11

65:52

33

-3

6.

Nové Syrovice

24

7

4

13

41:60

25

-10

7.

Moravské Budějovice

24

1

1

22

14:112

4

-32