Želejuve - Tabulky
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulky

Muži A – I.A třída

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Šebkovice

26

18

3

5

48:26

57

18

2.

Dukovany

26

15

6

5

59:31

51

12

3.

Jemnice

26

16

2

8

56:31

50

11

4.

Žďár nad Sázavou B

26

16

2

8

62:29

50

11

5.

Kouty

26

14

6

6

71:41

48

9

6.

Želetava

26

14

2

10

68:53

44

5

7.

Vrchovina B

26

12

4

10

53:40

40

1

8.

Budišov

26

11

6

9

36:34

39

0

9.

Rapotice

26

12

3

11

80:62

39

0

10.

Moravec

26

8

4

14

41:56

28

-11

11.

Radešínská Svratka

26

7

7

12

48:62

28

-11

12.

HFK Třebíč B

26

5

3

18

45:74

18

-21

13.

Nové Syrovice

26

4

5

17

29:85

17

-22

14.

Jaroměřice nad Rokytnou

26

3

1

22

31:103

10

-29

Muži B – IV. třída

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Čáslavice

24

21

3

0

78:24

66

30

2.

Předín

24

20

2

2

153:32

62

26

3.

Stařeč B

24

16

2

6

85:54

50

14

4.

Blatnice B

24

13

4

7

74:55

43

7

5.

Litohoř

24

13

2

9

60:58

41

5

6.

Podhorácko

24

12

2

10

56:46

38

2

7.

Želetava B

24

11

1

12

89:95

34

-2

8.

Přibyslavice B

24

9

3

12

74:81

30

-6

9.

Police

24

7

4

13

44:64

25

-11

10.

Heraltice

24

5

5

14

49:108

20

-16

11.

Štěměchy

24

5

2

17

44:82

17

-19

12.

Rokytnice B

24

4

3

17

36:75

15

-21

13.

Domamil

24

2

3

19

18:86

9

-27

Mladší žáci - okresní přebor - Bronzová skupina

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Želetava

10

9

1

0

64:9

28

13

2.

Valeč

10

6

1

3

34:31

19

4

3.

Březník

10

5

1

4

35:32

16

1

4.

Blatnice

10

5

0

5

20:38

15

0

5.

Nové Syrovice

10

3

1

6

24:24

10

-5

6.

Budišov B

10

0

0

10

12:55

0

-15

Starší přípravka - okresní přebor - Zlatá skupina

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Želetava

18

16

1

1

142:62

49

25

2.

FŠ Třebíč B

18

12

0

6

111:104

36

6

3.

Čáslavice

18

11

3

4

99:60

36

6

4.

Jemnice

18

9

4

5

108:71

31

1

5.

Náměšť nad Oslavou

18

9

2

7

105:84

29

5

6.

Rapotice

18

8

0

10

85:87

24

-6

7.

Stařeč

18

6

3

9

81:90

21

-3

8.

Lipník

18

5

1

12

77:134

16

-8

9.

HFK Třebíč B

18

4

2

12

89:107

14

-10

10.

Kouty

18

2

0

16

46:144

6

-24