Želejuve - Tabulky
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulky

Muži A – I.A třída (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Rapotice (postup do kr. přeboru)

26

20

3

3

92:30

63

24

2.

Dukovany

26

19

3

4

80:34

60

21

3.

Žďár nad Sázavou B

26

12

8

6

57:40

44

5

4.

Jemnice

26

12

6

8

50:40

42

3

5.

Šebkovice

26

10

11

5

50:34

41

2

6.

Budišov

26

12

5

9

61:52

41

2

7.

Moravec

26

12

4

10

58:63

40

1

8.

Želetava A

26

9

3

14

50:72

30

-9

9.

Měřín

26

8

6

12

46:46

30

-9

10.

Herálec

26

9

3

14

50:57

30

-9

11.

Kostelec

26

5

8

13

36:57

23

-16

12.

Počítky

26

7

1

18

44:98

22

-17

13.

Kouty (sestup)

26

5

7

14

37:52

22

-17

14.

Radešínská Svratka (sestup)

26

5

6

15

27:63

21

-18

Muži B – IV. třída (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Valeč A (postup do III. třídy)

24

21

2

1

140:26

65

29

2.

Litohoř

24

17

3

4

94:44

54

18

3.

Třebelovice B

24

14

1

9

65:60

43

7

4.

Stařeč B

24

12

3

9

72:55

39

3

5.

Podhorácko

24

12

3

9

60:55

39

3

6.

Želetava B

24

12

1

11

74:81

37

1

7.

Přibyslavice B

24

11

2

11

72:82

35

-1

8.

Jakubov

24

11

2

11

72:81

35

-1

9.

Heraltice

24

10

2

12

53:62

32

-4

10.

Blatnice B

24

7

1

16

42:87

22

-14

11.

Štěměchy

24

6

3

15

50:83

21

-15

12.

Domamil

24

6

2

16

42:78

20

-16

13.

Police

24

3

3

18

29:71

12

-24

Dorost – I. třída (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Radešínská Svratka / Bohdalec

18

14

2

2

73:17

44

17

2.

Velká Bíteš

18

13

4

1

48:14

43

16

3.

Žďár nad Sázavou B

18

10

5

3

39:24

35

8

4.

Rozsochy

18

9

4

5

32:25

31

4

5.

Velký Beranov

18

9

3

6

57:58

30

3

6.

Luka nad Jihlavou / Puklice

18

7

5

6

42:39

26

-1

7.

Rokytnice / Želetava

18

5

1

12

42:47

16

-11

8.

Měřín

18

4

2

12

31:57

14

-13

9.

Předín

18

3

3

12

39:60

12

-15

10.

Radostín nad Oslavou / Bory

18

1

1

16

21:83

4

-23

Starší žáci – I. třída (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Nedvědice

20

17

0

3

104:40

51

21

2.

Pacov

20

14

1

5

73:26

43

13

3.

Želetava / Rokytnice

20

13

1

6

72:46

40

10

4.

Rantířov

20

13

1

6

98:53

40

10

5.

Rapotice / Ketkovice

20

13

1

6

82:50

40

10

6.

Telč

20

8

1

11

29:57

25

-5

7.

Ždírec nad Doubravou

20

6

3

11

39:72

21

-9

8.

Štoky / Dobronín

20

5

3

12

36:66

18

-12

9.

Třešť

20

5

2

13

46:74

17

-13

10.

Kamenice nad Lipou

20

5

1

14

37:76

16

-14

11.

Pelhřimov B

20

3

2

15

36:90

11

-19

Mladší žáci – I. třída (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Želetava / Rokytnice

20

14

4

2

83:29

46

16

2.

Rantířov

20

13

5

2

79:23

44

14

3.

Štoky / Dobronín

20

14

2

4

88:40

44

14

4.

Pelhřimov B

20

12

1

7

70:48

37

7

5.

Ždírec nad Doubravou

20

10

3

7

63:59

33

3

6.

Nedvědice

20

9

4

7

45:42

31

1

7.

Třešť

20

7

2

11

50:69

23

-7

8.

Rapotice / Ketkovice

20

6

3

11

45:59

21

-9

9.

Telč

20

6

2

12

54:83

20

-10

10.

Kamenice nad Lipou

20

4

2

14

48:91

14

-16

11.

Pacov

20

1

0

19

26:108

3

-27

Starší přípravka – okresní přebor, skupina C (konečná tabulka)

Poř.

Klub

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

Tab. pr.

1.

Jemnice

36

31

3

2

356:116

96

42

2.

Stařeč A

36

27

1

8

324:135

82

28

3.

Moravské Budějovice A

36

26

1

9

241:135

79

25

4.

Želetava

36

22

1

13

243:158

67

13

5.

Moravské Budějovice B

36

18

5

13

237:146

59

5

6.

Domamil

36

14

5

17

199:196

47

-7

7.

Blatnice

36

11

2

23

191:258

35

-19

8.

Předín

36

10

1

25

144:251

31

-23

9.

Podhorácko

36

5

2

29

70:383

17

-37

10.

Jaroměřice nad Rokytnou

36

5

1

30

125:352

16

-38