Želejuve - Aktuálně - Želetava řádila ve Studenci

Želetava řádila ve Studenci

12. 9. 2011

Křižanov - Vrchovina B 1:0 (0:0). Branka: 48. Nobicht. Rozhodující okamžik vyrovnaného utkání si domácí schovali na začátek druhé půle, kdy jedinou branku zápasu vstřelil Nobicht. Ve zbytku utkání se šance narodily na obou stranách, ale další branky se už diváci nedočkali.

Šebkovice – Telč 0:2 (0:1). Branky: 32. J. Všohájek, 50. Chalupa. Hosté si ze Šebkovic odvezli nakonec všechny tři body, když měli více štěstí v koncovce. Domácí hráči své gólové příležitosti v prvním poločase nevyužili a hosté trestali z těch svých. Obě branky padly po chybách v domácí obraně, ve druhém poločase pak musely pro zranění střídat domácí opory a proti náhradníkům už hostující mužstvo hru kontrolovalo a vedení uhájilo až do konce. Rozhodčí Mitáš. ŽK: 3:1. Diváků 60.

Studenec – Želetava 2:7 (1:1). Branky: 17. Dufek, 65. Nejedlý – 53. a 85. Stehlík, 7. M. Ondráček, 50. Vranka, 58. M. Vrbka, 61. (P) Jičínský, 87. Daniel. Po chybě stopera se hosté už v 7. minutě dostali do vedení Ondráčkem. V 17. minutě po rohu nastala v šestnáctce strkanice, míč se dostal na hranici malého vápna k Dufkovi, který měl před sebou odkrytou bránu - 1:1. Ve 23. minutě zahrával trestný kop na hranici velkého vápna Vrbka, vlastní hráč ve zdi míč tečoval, ale skončil těsně nad. Zatímco první poločas byl vyrovnaný, druhá půle už byla zcela v režii hostů, kteří vyhráli vysoko 7:2. Rozhodčí Hrůza. ŽK: 2:2. Diváků 120.

Mohelno - Bystřice B 3:4 (2:1). Branky: 6. Mohelský, 39. Vlasák, 58. Drápela – 3. Andreji, 67. Svoboda, 83. Zítka, 90. Hrubeš. První poločas přinesl hned branku do domácí sítě, když se nikým nekrytý útočník dostal k míči a křížnou střelou zakončil. Naštěstí pro domácí se vzápětí podařilo vyrovnat střelou k tyči Mohelským. Průběh hry byl poté vyrovnaný a na obou stranách byly příležitosti ke skórování. Byla využita pouze jediná, kdy po nakopnutém míči za obranu únik zakončil Vlasák. Začátek druhého poločasu přinesl několik brankových příležitostí na obou stranách. Krásnou akci po přenesení hry zakončil přehozením brankáře hostí Drápela a zvýšil vedení domácích na 3:1. Snížení přinesla 67. minuta, kdy zpoza velkého vápna křížnou střelou byl překonán domácí brankář. Poté hosté vrhli síly do útoku a snažili se vyrovnat, což se jim po jednom z rohů podařilo. Dokonání obratu přišlo v poslední minutě, když se hlavou prosadil hostující Hrubeš. Rozhodčí nechvátal. ŽK: 0:1. Diváků 100.

Rozsochy – Stařeč 0:1 (0:0). Branka: 73. Malý. Na velkém hřišti v Rozsochách se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. O výsledku utkání rozhodla 73. minuta, kdy se ve velkém vápně uvolnil Malý a technickou střelou rozhodl o vítězství hostů. Rozhodčí Porubka. ŽK: -:-. Diváků 120.

Přibyslavice – Měřín 5:2 (2:2). Branky: 17. , 23. a 90. Plocek (všechny z P), 53. a 61. Štěpnička – 18. Tvrdík (P), 43. Kuřátko. První poločas byl vyrovnaný, domácí se ujali vedení, ale hned za minutu hosté z další penalty vyrovnali. Také podruhé poslal domácí do vedení penaltovou trefou Plocek, ale minutu před koncem našel odpověď Kuřátko. Ve druhé půli Přibyslavice byla na domácích patrná vůle po vítězství. To jim zařídil dvěma góly Štěpnička a v závěru ještě završil hattrick penaltový střelec Plocek. Rozhodčí Čech. ŽK: 2:2. Diváků 200.

Jakubov – Hrotovice 2:0 (0:0). Branky: 59. Pacas, 70. Zika. Zápas začal oboustranně opatrně, na obou stranách bylo v prvním poločase minimum šancí. Domácí nastoupili do druhého poločasu aktivněji, což jim vyneslo zasloužené vedení, když gól vstřelil v 59. minutě střídající Pacas. V 70. minutě nádhernou střelou upravil Zika na dvoubrankové vedení. Tento stav udrželi domácí až do konce a zaslouženě zůstaly body na domácí půdě. Rozhodčí Prokop. ŽK: 0:3. Diváků 110.