Želejuve - Dorost - Želetava - Čáslavice 3:3 (0:2)

Želetava - Čáslavice 3:3 (0:2)

11. 8. 2008

V utkání prohrávali naši junioři po prvním poločase už 0:2. Do druhé půle nastoupili s odhodláním změnit výsledek, ale hned v jeho úvodu, po špatné domluvě našeho stopera s gólmanem, Čáslavice zvyšují náskok na 0:3. Mladíci špatně rozehraný zápas nevzdali a zlepšenou hrou si vytvářeli dostatek šancí. V jedné z nich se po přesném centru Ondráčka hlavou prosadil T. Vrbka. Tlak na bránu hostí neustával a další branka na sebe nenechala dlouho čekat - Simandl krásně prošel do šestnáctky, jeho zblokovaná střela se dostala k T. Vrbkovi a ten bez váhání, střelou k tyči snížil na 2:3. I po druhé brance byli naši hráči lepším mužstvem a vytvářeli si dálší gólové šance. V jedné z nich se po dobrém uvolnění přes bránícího hráče Čáslavic prosadil opět T. Vrbka a završil tak hattrick. V závěru utkání se již skóre nezměnilo. Dorostenci tak v prvním mistrovském zápase vybojovali remízu.