Želejuve - Muži A - HFK Třebíč B – Želetava A 0:1 (poločas 0:0)

HFK Třebíč B – Želetava A 0:1 (poločas 0:0)

29. 9. 2013

Gól Želetavy: Simandl Tomáš

Příští utkání sehraje Želetava A doma v sobotu 5.10., 15:00 hod. s B týmem Vrchoviny Nové Město na Moravě – Radešínská Svratka

TŘEBÍČ B ŽELETAVA 0:1 (0:0)

Hosté v souboji šestého týmu tabulky se čtvrtým potvrdili roli papírového favorita. Utkání však ovlivnilo přísné vyloučení domácího Válka za faul boku na půlící čáře ještě v prvním poločase. „Faul to byl, ale na žlutou kartu,“ zlobil se vedoucí třebíčského mužstva Petr Seifert. Želetava přesilovku využila v 55. minutě, kdy pohlednou kombinaci středem hřiště zakončil Simandl. Juniorka HFK to měla o deseti více než složité, i když se snažila, ale na body to nakonec nestačilo. Soupeři se naskytovaly možnosti brejků, ale i ty zůstaly nevyužity.

Rozhodčí: Sochor.

ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (39. Válek).

Diváci: 70.

Třebíč B: Kruba, Ustohal, Valík, Čermák, Kresa (75. D. Lorenc) Oberreiter, M. Chalupa, Benda, Růžička (62. Svoboda) P. Malý (85. Matějek), Válek.

Želetava: Mastný, Polenda, Šrutka, Vranka, Svoboda (82. Pavela), Jičínský, Malík, Martin Vrbka, Čurda, Michal Vrbka, Simandl.