Želejuve - Muži A - Příprava: Želetava A - Chlístov 3:6 (1:4)

Příprava: Želetava A - Chlístov 3:6 (1:4)

25. 3. 2009
ŽELETAVA,,A“ – CHLÍSTOV

3:6 (1:4)

K poslednímu přípravnému utkání jsme nastoupili v Třebíči na umělce proti mužstvu z Chlístova v této sestavě:VESELÝ M.(TOMÁNEK M.)-MASTNÝ T.,DOHNAL R.,VRANKA P.,ONDRÁČEK P.-MALÍK M.,STEHLÍK M.,KASÁČEK D.,KOUNEK S.(ONDRÁČEK M.)-ČURDA M.,PAVELA M.(VRBKA M.).Rozhodoval p.JÁN.

Do utkání jsme nastoupili s vědomím,že hrajeme proti slabšímu soupeři(utkání to potvrdilo),ale právě to nám nejvíce ublížilo,protože soupeř svoji jednoduchou hrou(většinou nakopávané balony) nás dokonale přehrál a dal pořádnou lekci.Po chybách nejen obrany,ale celého mužstva do poločasu 4x inkasujeme a jsme na ručník.Naši branku vstřelil M.ONDRÁČEK,který dorazil centr M.MALÍKA.Ve 2.poločase jsme chtěli větším pohybem a bojovností utkání otočit a to se nám částečně daří,když po trestném kopu doráží do branky M.MALÍK a snižuje na 4:2.Bohužel opět přichází chyba a soupeř dává na 5:2,M.MALÍK po samostatné akci sníží na 5:3,ale poslední slovo mají hosté a zvyšují na konečných 6:3.V průběhu 2.poločasu bylo i několik nevyužitých šancí na naší straně.

Závěrečné hodnocení je asi takové,že to byl tzv.,,zápas blbec“ na který se nedalo chvílemi ani dívat.Je třeba na to zapomenout!!!Nedokázali jsme se vyhecovat k lepšímu výkonu,chyběl pohyb a nedařila se přihrávka(lépeřečeno mnoho zkažených i od zkušených hráčů),vázla kombinace a nepodařilo se přečíslit hostující zataženou obranu.Snad jsme si propadák dokonale vybrali a v začínající soutěži budou výkony opět co nejlepší!!!