Želejuve - Muži A - ŽELETAVA - DOMAMIL 7:0 (2:0)

ŽELETAVA - DOMAMIL 7:0 (2:0)

13. 9. 2007

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili proti soupeři z Domamilu, na který umíme

zahrát a nic jiného než jsou tři povinné body jsme si nepřipouštěli. V chladném počasí dal

rozhodčí Čurda pokyn k zahájení utkání, do kterého jsme nastoupili v tomto složení:

Veselý M. - Chaloupka J., Dohnal R., Chalupa M., Kasáček K. – Kounek S., Stehlík M., Jičínský D.,  Kasáček D. – Pavela M., Dohnal J. – na střídání připraven Mastný T. a Vrbka M.

Konečně nám vyšel vstup do utkání a ve 3. minutě, po rohovém kopu doráží Dohnal J. do sítě a vedeme 1 : 0. Následující velká šance M. Stehlíka a M. Pavely, ale bez gólového

efektu, což hosty povzbudilo a hra se začíná vyrovnávat. Ve 25. minutě nás  od vyrovnání

zachrání výborný zákrok brankáře M. Veselého, následuje šance J. Dohnala a další šance hostí, kdy nás zachraňuje tyč !  Ve 28. minutě šance D. Jičínského – nic, ve 30. minutě trestný

kop hostů – břevno, ve 31. minutě opět v šanci D. Jičínský, ale opět bez využití !

Ve 32. minutě po uklouznutí R. Dohnala jde hostující  útočník sám na branku, ale M. Veselý opět bravurně kryje !  Ve 34. minutě po samostatné akci M. Pavela krásnou střelou zvyšuje

na 2 : 0. Do konce 1. poločasu ještě v šancích M. Stehlík, D. Kasáček a vyložení M. Pavely.

Úkol do 2. poločasu zněl jasně a to co nejdříve vstřelil gól a soupeře definitivně zlomit,

což se nám povedlo nad očekávání dobře ! Hned v 46. minutě po samostatné akci zvyšuje na

3 : 0 D. Kasáček a ve 47. minutě M. Pavela svoji druhou brankou na 4 : 0 a je rozhodnuto !

V 55. minutě zvyšuje M. Stehlík na  5 : 0 a střídá, nahrazuje jej M. Vrbka, který v 65. minutě

nevyužívá svoji šanci. V 70. minutě střílí i J. Dohnal svůj druhý gól  a je  to již  6 : 0 .

V 72. minutě další střídání - místo  J. Chaloupky jde do hry T. Mastný, který se vrací do sestavy po zranění. Na hřišti už je pouze jedno mužstvo a v 88. minutě uzavírá M. Pavela na   konečných   7 : 0.

Před opět početnou návštěvou diváků jsme předvedli líbivý fotbal s řadou hezkých akcí,

spoustou šancí a hlavně velkým počtem branek, což by nás mělo povzbudit před dalším mistrovským zápasem s Jakubovem, který uzavírá tabulku. My jsme si v tabulce polepšili na 8. příčku a věřím, že se budeme protloukat ještě výše.

Příští zápas sehrajeme opět doma s Jakubovem v neděli 16.9.2007 v 15,30 hod.

Srdečně zveme všechny příznivce želetavského fotbalu !