Želejuve - Muži A - Želetava A – Hrotovice 1:3 (poločas 0:1)

Želetava A – Hrotovice 1:3 (poločas 0:1)

Již v první minutě se hosté ujímají vedení z přímého kopu 0:1. Po té byla hra vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách bez gólového efektu. V 31. minutě pěkná individuální akce domácího Simandla, ale zakončuje těsně vedle branky. V 55. minutě musel střídat domácí Stehlík a to se ukázalo jako klíčové pro domácí defenzivu. Hosté se potom individuálně dvakrát po sobě prosadili a během minuty zvýšily na 0:3. Domácí už stačili pouze snížit, když se v 75. minutě prosadil po pěkné akci středem hřiště domácí Michal Vrbka. Zápas končí výsledkem 1:3.

Góly: 75. Vrbka Michal - 1. Holoubek, 62.a 63. Fiala

Rozhodčí: Nápravník,

ČK: 66. Svoboda (Ž)