Želejuve - Muži A - Příprava: Želetava A - Čáslavice A 3:4

Příprava: Želetava A - Čáslavice A 3:4

3. 3. 2009

ŽELETAVA : ČÁSLAVICE

3:4 ( 2 :1)

K 1. přípravnému zápasu jsme nastoupili proti mužstvu z Čáslavic,které hraje I.A. třídu na umělce v Jihlavě i se 2 posilami,jež se vrátili z M.Budějovic a přispěli tak ke zkvalitnění kádru,což se nám bude hodit v jarních odvetách II.třídy.Do utkání zasáhla tato sestava: VESELÝ M.,(TOMÁNEK M.)-MASTNÝ T.,JIČÍNSKÝ D.,KASÁČEK K.,VRANKA P.,(NOVÁK V.)-ONDRÁČEK M.,KASÁČEK D.,STEHLÍK M.,MALÍK M.,(KOUNEK S.)-ČURDA M.,PAVELA M.,(DANIEL Z.).Utkání řídil rozhodčí JÁN.

V herně vyrovnaném 1.poločase se hosté dostali do vedení,ale v jeho půli vyrovnává M.MALÍK a v nastaveném čase nás do vedení posílá M.ČURDA.Ve 2.poločase už byli hosté herně lepší a dávají nám 3 branky( 2 po našich chybách).V závěru utkání koriguje na konečný stav 3:4 ve prospěch hostů opět M.ČURDA.Utkání splnilo účel,zahráli jsme si na kvalitním terénu s dobrým soupeřem a na konec i s dobrým výsledkem.