Želejuve - Muži A - Želetava A – Třebenice 2:3

Želetava A – Třebenice 2:3

16. 9. 2008

ŽELETAVA,,A“ – TŘEBENICE

2:3 ( 1:2)

K dalšímu m ostrovskému utkání II. třídy jsme nastoupili doma proti Třebenicím v tomto složení:VESELÝ M.-MASTNÝ T.,DOHNAL R.,CHALUPA M.,KASÁČEK K.-KOUNEK S.,VRBKA M.,KASÁČEK D.,JIČÍNSKÝ D.-DOHNAL J.,PAVELA M.Na střídání připraveni:TOMÁNEK M.,DOHNAL T.,ONDRÁČEK P.,ONDRÁČEK M.Hlavním rozhodčím byl p.PŘÍKAZSKÝ.

Utkání probíhalo za chladného počasí a vytrvalého deště,proto se ani nedaly psát poznámky.Dnes tedy jenom stručně.Po úvodním oťukávání nás zkušení hosté zaskočili rychlou brankou již v 5.min. utkání a aby toho nebylo málo nám v 10.min. zasazují další úder v podobě 2. branky a prohráváme 0:2!!!Začátek přesně takový,jaký jsme si nepředstavovali.Naše hráče to ale nezlomilo a postupně jsme se dostávali do hry a šancí a ve 34.min. přišel kýžený kontaktní gól z kopačky M.PAVELY po vtipném uvolnění od J.DOHNALA.Bohužel se nám do přestávky nepodařilo vyrovnat.Se snahou utkání vyrovnat vstupujeme do 2.poločasu,ale hosté nám v 55.min. zasazují K.O. v podobě 3.branky!Utkání je hodně vyhecované a nervozní,poměr žlutých karet 1:5.Neskládáme zbraně a v 75.nin. se opět dostáváme do hry,když D.JIČÍNSKÝ snižuje na 2:3 a stále věříme ve vyrovnání.Na hřiště přichází T.DOHNAL místo J.DOHNALA.V závěru vrháme všechny síly do útoku,jsou i náznaky šancí,ale vyrovnat se nám nepodařilo a odcházíme poraženi od vedoucího celku tabulky.Nutno říci,že zkušení hosté utkání takticky zvládli a nám nezbývá než doufat v body v dalším těžkém zápase,který sehrajeme v sobotu 20.9.2008 v 15.30 hod veVícenicích s mužstvem NÁMĚŠT´-VÍCENICE,,B“!!!