Želejuve - Muži B - Želetava B – Předín 2:2 (poločas 2:1)

Želetava B – Předín 2:2 (poločas 2:1)

3. 6. 2008

V lokálním derby nastoupila naše rezerva proti rivalovi z Předína. A začátek se nám vyvedl, jak se patří. Michal Hybner byl sražen v pokutovém území, následovala trochu přísná penalta nařízená rozhodčím Fryčem, kterou spolehlivě proměnil M. Vrbka. Poté jsme měli další tři vyložené šance. Z. Daniel, D. Hybner a M. Ondráček bohužel při zakončování gólových akcí selhali, a tak následoval trest. Hosté skórovali z přímého kopu díky špatně postavené zdi. Naše béčko vzápětí odpovědělo. Akci M. Ondráčka pohotově zakončil M. Hybner. Do kabin jsme šli vyčerpáni z vedra, ale s jednogólovým vedením.

Ve druhé půli byli Předínští aktivnější. Po chybách zadáků domácích měli několik velmi dobrých příležitostí ke skórování. Dočkali se 15 minut po přestávce při závaru v našem pokutovém území, kdy nepochopitelně zaváhal brankář M. Veselý v malém vápně. Hosté měli nadále územní převahu, ale i my jsme měli velmi dobrou šanci. M. Ondráček vedl akci až do pokutového území Předína, místo střely volil přihrávku na volného R. Polednu. Ta se k němu však nedostala. V posledních minutách utkání chtěly oba týmy strhnout vítězství na svou stranu, rozhodujícího gólu se ale diváci nedočkali.

Želetavská sestava: Veselý Michal – Novák Václav (55. Veselý Tomáš), Kos Zdeněk, Vyskot Ondřej, Křivan Milan – Hybner David, Dostál Jiří, Vrbka Martin, Daniel Zdeněk – Ondráček Martin, Hybner Michal (65. Poledna Rostislav)

Příští utkání hraje Želetava B v neděli 8.6., 10:15 hod. v Chlumu s týmem Kouty B