Želejuve - Muži B - Želetava B – Třebelovice 2:4 (poločas 1:1)

Želetava B – Třebelovice 2:4 (poločas 1:1)

13. 4. 2010

Proti soupeři z horních pater tabulky jsme předvedli solidní a v první půli také odpovědný výkon. Třebelovicím jsme se více než vyrovnali a nebýt hrubých individuálních chyb, mohli jsme bodovat. Do vedení jsme šli my již v 10‘, kdy na půli hostů u autové čáry vybojoval míč T. Dohnal s O. Vyskotem, jenž poté podnikl samostatný sólový průnik do šestnáctky a v zakončení se nemýlil. V dalším průběhu jsme hráli pozorně a čekali na příležitost. Ta přišla po půl hodině hry. T. Polenda ale ve slibné pozici netrefil branku. To nás mrzelo dvojnásob v 36‘, když M. Tománek daroval soupeři gól zkaženým vyboxováním míče.

Druhý poločas jsme nezačali nejlépe. V 50‘ bylo pro Z. Kose neřešitelným problémem odkopnout míč z vlastního pokutového území a Třebelovice nás opět nemilosrdně trestaly. O 7 min. později řešil napadání soupeře na naší levé straně špatně J. Dostál, chyby a otevřeného prostoru perfektně využil hostující hráč ostrým centrem do našeho malého vápna. Následný závar zhodnotily Třebelovice v další střelecký úspěch. Naději nám vrátil individuálním průnikem do pokutového území hostů T. Vrbka. Jeho přesné zakončení k tyči bylo ukázkové. Šanci na vyrovnání měl J. Dostál, ale ve slibné pozici přestřelil branku. V 87.‘ skosil v naší šestnáctce O. Vyskot útočníka Třebelovic. Hosté z nařízené penalty zpečetili výsledek utkání ve svůj prospěch.

Nejlepší hráči Želetavy: Daniel Z., Křivan M., Vrbka T.

Želetavská sestava: Tománek Marek (60. Veselý Michal) – Ondráček Petr (46. Poledna Rostislav), Kos Zdeněk, Veselý Tomáš, Křivan Milan – Vyskot Ondřej, Poledna Michal, Polenda Tomáš, Dostál Jiří – Daniel Zdeněk, Dohnal Tomáš (35. Vrbka Tomáš)

Příští utkání sehraje Želetava B v neděli 18.4. v 16:00 hod. s Martínkovem v Jakubově