Želejuve - Přípravka - Třebenice-Želetava 0-9
Jdi na obsah Jdi na menu

Třebenice-Želetava 0-9

18. 6. 2007

Nedělní odpoledne 17.06.07. bylo termínem posledního mistrovské utkání letošní sezóny II.Třídy mladších žáků. Naše mužstvo, vědomo si konečného umístění na druhém místě soutěže, nastoupilo proti žákům z Třebenic – třetímu celku soutěže, uvolněně a bez respektu. Pohoda v týmu byla zúročena ihned v prví minutě výbornou střelou forvarda Patrika Dvořáka po nezištné přihrávce Ondry Hanzala. Ten i o tři minuty později střelou bez přípravy rozvlnil síť bezmocného brankaře soupeře po druhé. Skóre prvního poločasu utěšeně narostlo až na  0 : 8 . Soupeř byl „ na ručník“, ovšem v druhém poločase došlo ke zlomu, naši borci „přestali hrát“ a drtivá převaha z prvního poločasu byla ta tam. Skóre zápasu stanovil na  0 : 9  Patrik Dvořák posledním gólem celé soutěže tohoto ročníku.

Střelci : Tomáš Polenda – 3, Patrik Dvořák – 2, Pavel Dvořák – 2, Ondřej Hanzal - 1, Michal Poledna – 1

Sestava : Hovorka M. – Veselý J., Hanzal O., Petrů M., Anděl P. - Poledna M., Ćíhal J., Polenda T., Pivonka J. (Nahodil M.)  – Dvořák Pavel, Dvořák Patrik (Pivonka T.)