Želejuve - Muži A - Litohoř - Želetava A 1 : 4

Litohoř - Želetava A 1 : 4

17. 4. 2008

LITOHOŘ - ŽELETAVA.

1:4 ( 0:1)

V dalším utkání III.třídy jsme zajížděli do LITOHOŘE,kde jsme nastoupili v této sestavě:VESELÝ M.-ŠTORK S.,DOHNAL R.,CHALUPA M.,MASTNÝ T.-KOUNEK S.,ČURDA M.,STEHLÍK M.,JIČÍNSKÝ D.-DOHNAL J.,PAVELA M.Na střídání připraveni:TOMÁNEK M.,DANIEL Z.,VRBKA M.,ONDRÁČEK M.

V 15.30 jsme prohráli úvodní los a v první půli jsme hráli proti větru,což ovlivnilo náš výkon.Hlavním rozhodčím byl p.FRYČ.Po úvodním oťukávání střílí v 10.min. poprvé domácí na naši svatyni,ale brankař M.VESELÝ kryje.Ve 12.min.kontruje střelou mimo T.MASTNÝ.Ve 13.min. opět M.VESELÝ maří šanci domácích.Na opačné straně v 15.min.zahrozí střelou M.CHALUPA.Následují 2 naše rohy bez využití.Ve 20.min.stoper R.DOHNAL zachraňuje na brankové čáře!Ve 25.min. první naše velká šance,kdy dobře zahraný trestný kop D.JIČÍNSKÉHO s obtížemi kryje domácí golman.Ve 26.min. poprvé střídáme a místo S.KOUNKA nastupuje M.VRBKA.Ve 28.min.domácí brankař chytá střelu J.DOHNALA .Až ve 33.min. to přišlo!!!D.JIČÍNSKÝ z levé strany přesným centrem nachází M.PAVELU,který nekompromisně zavěšuje a vedeme 1:0.Do konce poločasu se již nic vážnějšího neudálo a odcházíme načerpat nové síly,které budou do 2.poločasu potřeba.

Ve 47.min. trestný kop v provedení M.PAVELY končí nad domácí brankou.Mezi 48.-.49.min.dostává žlutou kartuT.MASTNÝ a jeden domácí borec.V 50.min.další trestný kop ,M.ČURDA trefuje zeď A NÁSLEDUJE ROH.v 51.min.využil gólman M.VESELÝ větru,dlouhým výkopem nachází M.PAVELU ,samostatně obchází dva protihráče-vedeme 2:0,je veseleji,ale z následné akce domácí ohrozí naši bránu,naštěstí R.DOHNAL hasí na roh!V 53.min. pěkná akce po ose J.DOHNAL-M.ČURDA,zakončená mimo.V 55.min. vybojoval balon M.VRBKA,ale tentokrát mimo střílí J.DOHNAL.V 57.min.faul na M.ČURDU na hranici šestnáctky,trestný kop zahrává D.JIČÍNSKÝ ,který si narazí o zeď a z dorážky se nemýlí-vedeme3:0.V 60.min.střídá S.ŠTORK,kterého nahrazuje M.ONDRÁČEK.V 68.min.střídá Z.DANIEL M.ČURDU.V 70.min.dostává M.ONDRÁČEK žlutou kartu.V 71.min. další zákrok M.VESELÉHO,ale na dorážku nestačí a domácí snižují na 1:3.V 75.min.uvolňuje M.VRBKA M.STEHLÍKA a vedeme 4:1.

Závěrem musím hráčům opět poděkovat za výhru a slušný výkon.

Další mistrák sehrajeme doma v NEDĚLI 20.4.2008 V 16.00 HODIN!!!Soupeřem nám budou RADOTICE .Na podzim jsme u nich remizovali a máme jim co vracet!

Zvu všechny příznivce želetavské kopané na pohledný zápas,horké párky a studené pivo!!!(REGENT 11)