Želejuve - Muži A - 1.kolo Litovel CUP 2007/2008

1.kolo Litovel CUP 2007/2008

31. 7. 2007

2.kolo Litovel Cupu se hraje v Třebelovicích v původním termínu, tj. v neděli 5.8. 17:00 hod. (Třebelovice nesouhlasí s přesunutím zápasu na pátek). Sraz bude pravděpodobně v 15:45 na Sokolské.

1.kolo Litovel Cup:
Želetava A-Martínkov 3-2

Dne 29.7.2007 se želetavské áčko představilo v prvním soutěžním utkání doma, kde hostilo mužstvo z Martínkova v prvním kole LITOVEL CUPU. Před opět početnou návštěvou diváků nastoupili domácí v následující sestavě:

VESELÝ M.,MASTNÝ T.,ONDRÁČEK P.,CHALUPA M.,KASÁČEK K., KASÁČEK D.,STEHLÍK M.,KOUNEK S.,JIČÍNSKÝ
 D.,DOHNAL T.,PAVELA M.,náhradní golman TOMÁNEK M., do pole postupně zasáhl ONDRÁČEK M.,HYBNER D.,HYBNER M.,

Domáci borci nastoupili k utkání s nemalou únavou z minulého dne, což se
 částečně  projevilo na výkonu. Naši hráči skoro celý 1.poločas prohrávali,
 protože platilo staré (nedáš-dostaneš). Po 100% šanci M. Pavely soupeř asi v 10
 minutě zápasu šel do vedení z jedné ze svých mála nebezpečných akcí. Naštěstí z
 domácích hráčů nevyprchalo odhodlání zápas otočit ve svůj prospěch a po golu do
"šatny" jsme vyrovnali zásluhou M. Pavely na 1:1. Za zmínku stojí ještě šance T.
 Dohnala , která zůstala nevyužita! Ve 2.poločase jsme soupeře začali přehrávat a
 výsledek se dostavil. V 52 minutě zápasu M. Pavela připravil pozici pro M.
 Stehlíka a mohli jsme si oddychnout - 2:1. Další šance na sebe nenechali dlouho
 čekat. V 60 minutě utkání to bylo už 3:1, když se prosadil znovu M. Pavela.
 Následovala 100% šance T. Dohnala, ale bohužel opět nic.