Želejuve - Muži A - Příprava: Želetava A - Šebkovice A 2:2

Příprava: Želetava A - Šebkovice A 2:2

11. 3. 2009

ŽELETAVA,,A“ – ŠEBKOVICE,,A“

2 : 2 ( 1:1)

K dalšímu přípravnému zápasu jsme nastoupili opět na umělce,tentokrát v Třebíči,proti mužstvu ze Šebkovic,které hraje 1.A třídu.Do utkání jsme šli v tomto složení:VESELÝ M.-MASTNÝ T.,DOHNAL R.,VRANKA P.,JIČÍNSKÝ D.(ONDRÁČEK P.)-KOUNEK S.,(ONDRÁČEK M.),KASÁČEK D.,STEHLÍK M.,MALÍK M.-ČURDA M.,PAVELA M.,(VRBKA M.).Hlavním rozhodčím opět p.Ján.Na výborném hřišti a proti dobrému soupeři se hrál od začátku pohledný fotbal s řadou pěkných kombinací na obou stranách.Po jedné takové dává branku M.ČURDA a vedeme 1:0.Ke konci poločasu hosté přebírají otěže utkání a z rychlého protiútoku vyrovnávají na 1:1.Nutno říci že na obou stranáchbylo ještě několik nevyužitých příležitostí,možná více na straně naší!.Ve 2.poločase pokračoval pohledný fotbal,hra se přelévala ze strany na stranu a po hrubé chybě R.DOHNALA se hosté dostávají do vedení.Radek ale za chvíli svou chybu napravil,když pěkně vysunul M.STEHLÍKA a ten překonává vyběhnuvšího brankaře a vy rovnává na konečných 2:2.Opět několik neproměněných šancí na obou stranách,zvláště průnik M.ČURDY ,jež je viditelně(i slyšitelně) v pokutovém území faulován,leč píšťalka zůstala němá.Závěrem nutno říci,že jsme na velmi dobrém hřišti a proti silnému soupeři předvedli výborný výkon a uhráli dobrý výsledek.Jen tak dále,hlavně aby nám forma vydržela do soutěžních utkání,která začínají už za 3 týdny!!!