Želejuve - Muži A - Štěpánov nad Svratkou – Želetava A 0:2 (poločas 0:2)
Jdi na obsah Jdi na menu

Štěpánov nad Svratkou – Želetava A 0:2 (poločas 0:2)

Góly Želetavy: Simandl Tomáš, Vrbka Tomáš

Příští utkání sehraje Želetava A doma v neděli 24.8., 16:30 hod. s B týmem Velkého Meziříčí.

Ke druhému zápasu podzimní části 1. A třídy sk. B., zajíždělo první mužstvo Želetavy na půdu soupeře ze Štěpánova. Štěpánov i Želetava v prvních domácích zápasech nevstřelili ani jeden gól a tak měli oba soupeři co napravovat. Více ze hry měli zpočátku domácí, kteří měli větší uzemní převahu. Želetava do tohoto zápasu však vstoupila se značnou bojovností a  převahu soupeře přerušila již ve 12 min., kdy T. Simandl posílá po centru z pravé strany zkušeně balón k tyči Sárovi branky (0:1). V průběhu prvního poločasu se domácí snažili o vyrovnání, ale jejich pokusy většinou končili buď v rukavicích J. Mastného nebo mimo želetavskou branku. V 41 min. dostal příležitost ke skórování T. Vrbka, který se nemýlil a poslal „modro-bílé“ do dvou brankového vedení (0:2).

Ve druhé půli měl největší šanci ke zkorigování výsledku domácí Haraptso, jeho pokus však zůstal bez využití. Želetava tak i přes snahu domácích díky svému bojovnému výkonu a rychlé kombinační hře své vedení udržela až do samotného konce utkání. Ze Štěpánova si tedy Želetavské „A“ odváží cenné tři body.