Želejuve - Muži B - Jakubov B - Želetava B 2:2
Jdi na obsah Jdi na menu

Jakubov B - Želetava B 2:2

16. 9. 2008

Jakubov B - Želetava B 2:2 (poločas 2:0)

Do vesnice roku 2005 jsme zajížděli se značně kombinovanou sestavou, neboť řada hráčů, se kterými bylo počítáno, se omluvila. Zde je třeba poděkovat za pomoc M. Pavelovi, kterého ještě čekal odpolední duel A mužstva s Třebenicemi. Již od úvodních minut zápasu se do nás rezerva jakubovského Družstevníku pustila s odhodláním rozhodnout utkání již v prvním poločase. Při nás stálo štěstí až do dvacáté minuty, kdy jsme nezachytili přesnou kombinaci domácích. O deset minut později fauloval ve velkém vápně R. Poledna domácího A. Pacase a sám postižený zvýšil z penalty na 2:0. I přes převahu Jakubova jsme se i my dostali do slibných příležitostí. V nejvýraznější M. Ondráček přestřelil.

Do druhého poločasu jsme šli spíše s obavou, abychom si neodvezli pořádný výprask. Nicméně se nám podařilo eliminovat útočné choutky domácích, zlepšili jsme hru ve středu hřiště, což vedlo k tomu, že se hra srovnala. Šance se střídaly na obou stranách, přičemž my jsme byli při jejich proměňování naštěstí mnohem úspěšnější. V 62. min. snížil z ostrého úhlu do prázdné branky Z. Daniel a o deset minut později se po závaru v pokutovém území Družstevníků dostal k míči osamocený J. Dostál, který se nemýlil. Závěr utkání byl poněkud nervózní hlavně ze strany domácích, kteří dohrávali v devíti hráčích – my už moc sil neměli a tak jsme se do útočení moc nehnali a byli spokojeni s bodem.

Želetavská sestava: Tománek Marek – Novák Václav, Poledna Rostislav, Ondráček Petr, Veselý Tomáš –
Kos Zdeněk, Dostál Jiří, Ondráček Martin, Daniel Zdeněk – Pavela Michal, Vrbka Tomáš

Příští utkání sehraje Želetava B v neděli 21.9., 15:30 hod. doma s Jaroměřicemi nad Rokytnou B