Želejuve - Muži B - Želetava B – Lesonice B 5:1 (poločas 3:1)

Želetava B – Lesonice B 5:1 (poločas 3:1)

1. 6. 2009

V dalším utkání nadstavbové části bylo naším jediným cílem vítězství, neboť jsme doma narazili na soupeře, se kterým se body neztrácí. Naši představu začal naplňovat hned v úvodních minutách Z. Daniel, který otevřel skóre. V dalším průběhu 1. poločasu jsme měli jasnou převahu, míč byl většinou v našem držení a prezentovali jsme se velmi pěknými kolmými přihrávkami na útočící hráče, což byla velice účinná zbraň proti soupeřově přehuštěné obranné linii. Další branku jsme vstřelili po půl hodině hry, kdy po našem rohu se jako slepý k houslím dostal k dorážce navrátilec Z. Čermák. Bohužel hned v zápětí jsme inkasovali po nedorozumění našeho brankáře a stopera. Nervózní jsme ale dlouho nebyli. Samostatným průnikem se do sóla a úspěšného zakončení dostal ještě do konce poločasu T. Simandl.

Druhý poločas už byl z naší strany o něco slabší, přesto se nám povedlo navýšit počet vstřelených gólů. Z přímého kopu prošel centrovaný míč M. Vrbky přímo za záda hostujícího gólmana. Rozhodčí se domníval, že byl balon tečován Z. Danielem, takže v oficiálních statistikách mu byl přiřknut hattrick, kterého dosáhl poté, co po centru M. Pavely hlavičkou uzavřel skóre zápasu. V závěru utkání se ještě blýskl skvělým zákrokem brankař M. Veselý, čímž alespoň částečně umazal svůj díl viny na obdrženém gólu z prvního poločasu.

Želetavská sestava: Veselý Miloš – Polenda Tomáš, Kos Zdeněk, Čermák Zdeněk, Křivan Milan – Vyskot Ondřej, Chaloupka Jiří (46. Vrbka Martin), Simandl Tomáš, Dostál Jiří – Vrbka Tomáš (46. Pavela Michal), Daniel Zdeněk

Příští utkání sehraje Želetava B v sobotu 6.6., 16:30 hod. v Lipníku s místním B týmem